RST Diamentem FORBES 2018

RST Diamentem FORBES 2018

Opublikowany

RST zostało wyróżnione przez miesięcznik Forbes Diamentem Forbesa 2018 znajdując się w rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość. 

Już po raz jedenasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce  – Diamentów „Forbesa” 2018. RST odnotowało 20,69 % wzrost i znalazło się na 72 pozycji w regionie, a na 866 miejscu w rankingu ogólnopolskim. To pokazuje, że prowadzenie firmy z pasją i zaangażowaniem przynosi efekty.
W rankingu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Opracowywany na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Spółka została doceniona w segmencie firm o przychodach ze sprzedaży od 5 mln do 50 mln zł.

 Więcej o naszym doświadczeniu biznesowym przeczytasz na forbes.pl

Udostępnij

RST na Konferencji Zarządzanie Zespołami IT

Pierwszego dnia konferencji Krzysztof Habowski, CEO, RST Software Masters opowie jaką drogę przeszliśmy od mikrofirmy do ponad 200 osób na pokładzie. Wypróbowaliśmy w tym czasie kilka metodyk i dziesiątki własnych ich modyfikacji. Czy samoorganizacja działa? Czego możemy